• 2011/2012

• Samorząd Uczniowski w roku szkolnym 2011/2012

Akcja charytatywna: "Góra Grosza".

Samorząd Uczniowski zaangażował się

w XII edycję akcji charytatywnej
          pod hasłem „Góra Grosza”.

Celem akcji jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie i dofinansowanie domów dziecka.

Uczniowie mogą wesprzeć ten szczytny cel poprzez udział w zbiórce pieniędzy

(od 1 gr. do 5 zł.). Akcja potrwa do 2 grudnia.

Pieniążki można wrzucać do puszek znajdujących się w klasach.
          Liczy się każdy grosik!

Konkurs karnawałowy

17 stycznia podczas dyskoteki karnawałowej Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs
          na najbardziej pomysłowy kostium karnawałowy. W rywalizacji wzięło udział dziewięcioro uczniów z klas IV-VI. Zwycięzców wyłoniono w wyniku głosowania. Każdy uczeń mógł oddać głos na jednego kandydata.  Bezkonkurencyjny okazał się kostium zaprezentowany przez uczennicę klasy IV c Nikolę Dąbrowską. II miejsce zajęła uczennica klasy VI a Karolina Olszewska, a III miejsce przypadło w udziale Klaudii Cichosz (również z klasy VI a). Wszyscy uczestnicy wykazali się ogromną pomysłowością i poczuciem humoru, co w przypadku karnawałowych kreacji jest niezbędneJ Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem uczniów, a na zwycięzców czekały dyplomy i nagrody. Ponadto każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom i drobny upominek.