• Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Polskiej

• Dnia 24 marca 2023 roku odbył się kolejny etap Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej. Uczniowie naszej szkoły: Nadia De- Wildt , Szymon Kaiser oraz Maksymilian Zabrocki godnie reprezentowali naszą szkołę. Jest nam miło ogłosić, że zakwalifikowaliśmy się do następnego- powiatowego etapu, a Szymon i Maksymilian stanęli na podium. Jesteśmy dumni z naszych recytatorów. Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych zmaganiach.

• Walentynki 2023

• Walentynki to dzień miłości , przyjażni i życzliwości. Tego dnia w naszej szkole wiele się działo. Odbył się kiermasz słodkości. Dla najmłodszych przygotowalismy stoisko z balonami. W fotobudce przyjaciele mogli zrobić sobie zabawne, pamiątkowe zdjęcia.  Odbyło się również kilka konkursów.  Na terenie szkoły działała poczta walentynkowa. Pamiatkowe kartki wywoływały usmiech i sprawily radość wielu uczniom.  Najwiekszą atrakcją była jednak wizyta najbardziej zakochanej pary : myszki Miki i Mini. Odwiedziły one najmłodsze dzieci z grup "0" oraz  z klas pierwszych. Czestujac dzieci cukierkami chetnie pozowaly do zdjęć. Ten dzien na dlugo pozostanie w naszej pamięci.

• Szkolny konkurs matematyczny dla klas II

• 10 marca 2023 roku w naszej szkole odbył się konkurs matematyczny dla uczniów klas II.

Celem konkursu jest popularyzacja matematyki.  Uczniowie wykazali się umiejętnością rozwiązywania zadań matematycznych.  W konkursie wzięło udział 9 dzieci.  Wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce:  Gabriel Skowroński z kl IIb,

II miejsce:  Mikołaj Jażdżewski z kl IIa,

III miejsce:  Alicja Wrycza z kl IIa.

Wszystkie dzieci otrzymały dyplomy oraz słodkie upominki.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w odkrywaniu wiedzy matematycznej!

• Wyścigi robotów.

• Zgodnie z zapowiedzią udostępniamy filmy z pierwszych wyścigów przeprowadzonych na kółku informatycznym. Oba wygrał Kevin Klawikowski. Gratulacje dla zwycięzcy!

• 3... 2... 1... Start!

• Luty już za nami, dlatego czas na małe podsumowanie. W ostatnim czasie dużo pracowaliśmy nad pojazdami. Odpowiednie zaprogramowanie i nauka jazdy pozwoliły na zorganizowanie małego wyścigu. Efekty naszej pracy już niebawem pojawią się na naszej stronie w postaci filmu.

Tymczasem trochę zdjęć z ostatniego miesiąca.

Znaleźliśmy również trochę czasu na długopisy 3D.

• Wewnątrzszkolny Konkurs Recytatorski

• Dnia 28 lutego odbył się wewnątrzszkolny konkurs recytatorski. Do następnego etapu zakwalifikowali się:

1. Na poziomie klas 4- 6 :

Nadia De-Wildt

Nadia Pranczk

2.Na poziomie klas 7-8 :

Szymon Kaiser

Maksymilian Zabrocki

Zwycięzcom gratulujemy. Mamy nadzieję, że godnie będą reprezentować naszą szkołę w eliminacjach miejscich i życzymy dalszych sukcesów w dziedzinie recytacji.

• FINAŁ ZBIÓRKI DLA JASIA BOHATERA

• W naszej szkole zakończyła się zbiórka przedmiotów, które zostaną przekazane na licytacje dla Jasia Bohatera. Zebrane rzeczy trafiły już do rodziców Jasia i pewnie niedługo pojawią się na licytacjach. Serdecznie zapraszam do wzięcia w nich udziału. Wszystkie licytacje odbywają się na Facebooku na grupie, do której można dołączyć przez link: https://www.facebook.com/groups/351825562434820 lub wpisać w wyszukiwarce: Licytacje dla Jasia Bohatera. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w akcję i przekazali coś od siebie. Przedmiotów było sporo, m.in.: gry, puzzle, krzesła obrotowe, książki, buty do pływania, korki, słodycze i wiele, wiele innych. Zapraszam do obejrzenia zdjęć. Dla Jasia można też przekazać 1,5% swojego podatku (KRS 0000037904; CEL SZCZEGÓŁOWY: 32924 BISZTYGA JAN) Romana Szlagowska